Müdürlerimizle Tanışın

Müdürlerimizle Tanışın

Wordvice, özel sermaye fonu deneyimi olan CEO'umuz John Lee tarafından kuruldu. Ekibimiz, proje yöneticileri, IT geliştiricileri ve 10 yılı aşkın İngilizce düzenleme deneyimi olan yönetici editörden oluşmaktadır.

Wordvice sürekli büyüyor ve her biri yüksek dereceden mezun ve mesleki dereceye sahip 500'den fazla editör ile birlikte, ortalama 8 yıllık mesleki tecrübeye sahip 50 akademik çevirmen kapasitesine ulaşmayı hedefliyor. Personelimizin akademik uzmanlığı, beşeri bilimler, sosyal bilimler, sanat, tıp, fiziksel ve biyolojik bilimler ve mühendislik alanlarını kapsamaktadır. İşe alma sürecimiz boyunca her editörü dikkatle izliyoruz ve kalite güvencesi ekibimiz tüm siparişlerin sıkı incelemelerini yapıyor.

Aldığımız her redaksiyon (proofreading) siparişi üzerinde bölgesel proje yöneticisi, konu uzman editörü ve kalite güvence uzmanı görevlendiriliyor. Çalışmalarına büyük bir özen gösterildiğinden müşterilerimizin sadece% 0,2'si memnuniyetsizlik bildirmiştir. Teslimat gecikmeleri son derece düşüktür (siparişlerin% 0,1'den azında meydana gelir).