About us

Wordvice’a Hoşgeldiniz!

Ocak 2013'ten beri, 31 milyondan fazla belgeyi elden geçiriyor ve düzenliyoruz. 390'dan fazla yerli ve yabancı üniversiteye, tıbbi kuruma ve araştırma kurumuna 28.400 akademik düzenleme hizmeti sağlıyor ve birçok SCI dergiyi destekliyoruz. Wordvice düzeltme kalitesini, yüksek müşteri sadakati ile kanıtlamıştır. Mevcut müşterilerin% 82'den fazlası düzenleme hizmetlerimizi üç veya daha fazla kullandı ve yeni müşterilerimizin üçte birinden fazlası tavsiyede bulundu.

Birincil hedefimiz, müşterilerimize araştırma, akademik çalışmalrını; (1) yüksek kalite; (2) makul fiyat; ve (3) zamanında teslim etmektir. Yani, amacımız akademik yazılarınızın sunuşlarını düzenleyerek yayınlatmak ve dünyadaki akademisyenlere, araştırmacılara, öğrencilere ve yazarlara yardımcı olmaktır. Bize belgelerinizi verdiğinizde mesajınızın etkileyici bir dille açıkça ifade edilmesini sağlamak için yazınızın tarzını, cümle yapısını, netliğini ve tutarlılığını geliştirmeye çalışıyoruz. Buna ek olarak, 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz; ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli ekonomik hizmetler aracılığıyla kapsamlı bir düzenleme ve hızlı dağıtım sağlayabiliyoruz.

Şu anda, Wordvice, Amerika Birleşik Devletleri (wordvice.com), Türkiye (wordvice.com.tr), Çin (wordvice.cn), Tayvan (wordvice.com.tw), Japonya (wordvice.jp) ve Kore (essayreview.co.kr) gibi altı ülkede faaliyet göstermektedir. Birçok üniversite, akademik toplum, tıbbi kurum ve laboratuvarla hizmet anlaşmalarımız vardır. Ayrıca, mevcut müşterilerimize sağlanan indirimler, kurumsal kullanıcıları için özelleştirilmiş kullanıcı arabirimi, merkezi bir faturalandırma sistemi ve mesajlaşma sistemi bulunur.
Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki ikonları tıklayın:

Kurum Bilgisi

Müşteri Görüşleri

CEO’dan mesaj var

Wordvice'da, araştırmacıların, akademisyenlerin, öğrencilerin ve yazarların dünya çapında daha rahat yayın yapabilmeleri ve iletişim kurabilmelei için yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatlarla birinci sınıf İngilizce düzenleme hizmetleri sağlayarak dil engellerini kaldırmayı hedefliyoruz.

2013’de kurulduktan sonra, geçtiğimiz birkaç yıl içinde hızlı bir şekilde ABD, Güney Kore, Çin, Tayvan, Türkiye ve Japonya'da faaliyete geçtik. Bu süreçte sizin gibi binlerce müşteriye hizmet verdik. Yeni pazarlara açılmaya ve İngilizce dilinde düzenleme konusunda dünyaca tanınmış bir lider haline gelmeye devam ediyoruz. Yazılarınızda en iyi kaliteyi sağlamaktan başka bizim için daha güçlü bir motivasyon olabilir mi?

Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyor, sizinle devamlı başarılara imza atmayı diliyoruz!

John Lee
CEO & Kurucu