About us

Wordvice’a Hoşgeldiniz!

Ocak 2013'ten beri, 43 milyondan fazla belgeyi elden geçiriyor ve düzenliyoruz. 500'dan fazla yerli ve yabancı üniversiteye, tıbbi kuruma ve araştırma kurumuna 43,000 akademik düzenleme hizmeti sağlıyor ve birçok SCI dergiyi destekliyoruz. Wordvice düzeltme kalitesini, yüksek müşteri sadakati ile kanıtlamıştır. Mevcut müşterilerin% 82'den fazlası düzenleme hizmetlerimizi üç veya daha fazla kullandı ve yeni müşterilerimizin üçte birinden fazlası tavsiyede bulundu.

Birincil hedefimiz, müşterilerimize araştırma, akademik çalışmalrını; (1) yüksek kalite; (2) makul fiyat; ve (3) zamanında teslim etmektir. Yani, amacımız akademik yazılarınızın sunuşlarını düzenleyerek yayınlatmak ve dünyadaki akademisyenlere, araştırmacılara, öğrencilere ve yazarlara yardımcı olmaktır. Bize belgelerinizi verdiğinizde mesajınızın etkileyici bir dille açıkça ifade edilmesini sağlamak için yazınızın tarzını, cümle yapısını, netliğini ve tutarlılığını geliştirmeye çalışıyoruz. Buna ek olarak, 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz; ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli ekonomik hizmetler aracılığıyla kapsamlı bir düzenleme ve hızlı dağıtım sağlayabiliyoruz.

Şu anda, Wordvice, Amerika Birleşik Devletleri (wordvice.com), Türkiye (wordvice.com.tr), Çin (wordvice.cn), Tayvan (wordvice.com.tw), Japonya (wordvice.jp) ve Kore (essayreview.co.kr) gibi altı ülkede faaliyet göstermektedir. Birçok üniversite, akademik toplum, tıbbi kurum ve laboratuvarla hizmet anlaşmalarımız vardır.
Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki ikonları tıklayın:

Kurum Bilgisi

Müşteri Görüşleri

CEO’dan mesaj var

Wordvice'da, araştırmacıların, akademisyenlerin, öğrencilerin ve yazarların dünya çapında daha rahat yayın yapabilmeleri ve iletişim kurabilmelei için yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatlarla birinci sınıf İngilizce düzenleme hizmetleri sağlayarak dil engellerini kaldırmayı hedefliyoruz.

2013’de kurulduktan sonra, geçtiğimiz birkaç yıl içinde hızlı bir şekilde ABD, Güney Kore, Çin, Tayvan, Türkiye ve Japonya'da faaliyete geçtik. Bu süreçte sizin gibi binlerce müşteriye hizmet verdik. Yeni pazarlara açılmaya ve İngilizce redaksiyon(proofreading) konusunda dünyada lider haline gelmeye hedefliyoruz.

Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, sizinle devamlı başarılara imza atmayı dilerim!

John Lee
CEO & Kurucu